MILLY MALLY Paspiriamoji mašinėlė Policija

50,40 
0 atsiliepimų
7 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 5
MILLY MALLY Paspiriamoji mašinėlė Policija

MILLY MALLY Paspiriamoji mašinėlė Policija

50,40 

Aprašymas

„Tipi ride-on“ turi interaktyvų vairą su daugybe mygtukų, kuriuos paspaudę, be kita ko, išgirsite garsus; variklio užvedimas, garso signalas, greitėjimas, važiavimas atbuline eiga arba eismo garsas, taip pat policijos, ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos signalas.

Dėl žaislo daugiafunkciškumo jūsų vaikas greitai su juo nenuobodžiaus, o žaisdamas lavins rankinius ir motorinius įgūdžius.

Ryškios spalvos ir linksmos melodijos paskatins jūsų mažylį žaisti ir atrasti naujų funkcijų. Pasivažinėjimas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl pramogos yra visiškai saugios. Gaminys yra stabilus ir saugus, jį lengva surinkti ir išardyti. Papildomą saugumą užtikrina apsauga nuo apvirtimo ir atlošas.

Tipi puikiai tiks tiek namuose, tiek kieme ar sode. Tai bus ideali dovana vaikams nuo 18 mėnesių ir sveriantiems iki 30 kg.

Charakteristika:
8 garsai ant vairo: (variklio užvedimas, garsinis signalas, greičio padidinimas, nuspaustas dujų pedalas, atbulinės eigos garsas, eismo garsai, greitosios pagalbos signalas, policijos signalas, ugniagesių signalas)
Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų
Neslystančios trinkelės ant ratų
Apsauga nuo apvirtimo
garso efektai
3 judantys trimitai
Žaislas gali būti naudojamas kaip vaikštynė arba pasivažinėjimas
Turi CE saugos sertifikatą

0
0