IŠPARDUOTA

Poko Bėgiai su kairiuoju jungikliu

31,63 
0 atsiliepimų
2 žmonės domisi šia preke dabar
Nebeturime
Poko Bėgiai su kairiuoju jungikliu

Poko Bėgiai su kairiuoju jungikliu

31,63 

Aprašymas

Kairysis jungiklis, 15 laipsnių kampas, tiesi vėžė = G239, posūkis = R9, rankinis važiavimas su nustatymu, atitinkama elektrinė pavara = #55271.

Ypatingas PIKO A bėgių geometrijos bruožas yra tas, kad jam reikia tik kelių bėgių dalių, o geležinkelio modelių entuziastams nereikia pridėti užpildų gabalų taškuose ar krosoveriuose, kur jie gali sukelti nelygų važiavimą. Tiesėms 470 mm ilgio modulis yra padalintas į du skirtingus bėgių kelio ilgius: 231 mm ir 239 mm. Tai yra paslaptis, leidžianti lygiagrečius takelius nutiesti per du taškus, nereikalaujant užpildų.
PIKO A bėgio profilis susideda iš aukštos kokybės nikelio sidabro lydinio ir yra viso profilio takelis, pasižymintis idealiomis laidžiomis savybėmis net ir ilguose ruožuose. Spyruoklinės plieninės bėgių jungtys užtikrina nuolatines ir tvirtas jungtis bei užtikrina srovės tęstinumą per bėgių jungtis. Pabėgiai yra pagaminti iš aukštos kokybės ABS plastiko, kuriam būdingas didelis atsparumas smūgiams, geras triukšmo mažinimas ir atsparumas streso įtrūkimams.

0
0