IŠPARDUOTA

Rebel Stalo žaidimas Terraforming Mars Game: Expansion Set Nr. 2

61,06 
0 atsiliepimų
1 žmogus domisi šia preke dabar
Nebeturime
Rebel Stalo žaidimas Terraforming Mars Game: Expansion Set Nr. 2

Rebel Stalo žaidimas Terraforming Mars Game: Expansion Set Nr. 2

61,06 

Aprašymas

Terraforming Mars Game: Expansion Set Nr. 2
Pakuotėje yra 3 papildomos lenkiško leidimo kortelės.

Dėmesio! Tai nėra atskiras žaidimas!
Norint žaisti, reikalinga pagrindinė žaidimo versija: Terraforming Mars (Metų žaidimo leidimas).

Sniego debesų kirmėlė
Šis momentinis biologinis projektas suteikia neįprastą priedą gaminant šilumą ir augmeniją. Nedideli dviejų vandenynų reikalavimai leidžia žaisti jau ankstyvoje žaidimo stadijoje.

Žaidžiant žaidimą Elysium lentoje, Snowmarsh bus vertingas turtas dar dėl dviejų priežasčių – jis atitinka sąlygas, reikalingas ekologo ir investuotojo titului gauti. Panašiai, jei žaidžiame Hellas lentoje, tai taip pat priartina mus prie dviejų titulų – Diversifier ir Tactician.

Savaiminio dauginimosi mašinos
Ši aktyvaus projekto korta leidžia daug greičiau beveik nemokamai žaisti net brangiausią kortą iš rankos! Jo neįprastas veikimas taikomas tik projektams su pastato ar erdvės simboliu. Kartą per kartą ant jos galime uždėti minėtą kortelę iš savo rankos kartu su dviem resursų žymekliais arba padvigubinti resursų kiekį įdėtoje kortelėje.

Tada korta, esanti ant savaiminio dauginimosi mašinų dizaino, gali būti žaidžiama ant stalo kaip įprasta, tarsi ji būtų mūsų rankoje. Be to, kiekvienas ant jo surinktas išteklių žymeklis sumažina jo įdėjimo kainą 1 (tai nėra plienas ar titanas).

Mažas asteroidas
Įvykio kortelė, leidžianti nedidele kaina paveikti vieno žaidėjo augmenijos vienetų būklę, sudeginant du ir mainais paliekant karštą smūgio kraterį, pakeliant planetos temperatūrą 2 laipsniais Celsijaus.

Pirmojo žaidimo leidimo savininkai savo kolekcijoje gali rasti Mažąjį asteroidą, o šios pakuotės dėka galės pridėti ir antrą – juk erdvė aplink Marsą pilna mažų dangaus kūnų, puikiai tinkančių bombarduoti varžybų miškai.

0
0