Schleich Figūrėlė Paršelis Farm World

20,52 
0 atsiliepimų
3 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 10
Schleich Figūrėlė Paršelis Farm World

Schleich Figūrėlė Paršelis Farm World

20,52 

Aprašymas

Kiaulė

O žiūrėk, mini kiaulė! Mūsų mielas paršelis iš Schleich FARM WORLD serijos dar mažytis, bet jau pilnas energijos! Ji ypač greitai vizgina garbanota rožine uodega, kai šėlsta ant sofos ir šoka tiesiai ant ką tik išlygintų drabužių krūvos. Jauname amžiuje jo nosis puikiai tinka užuosti bet kokius kvapus, pavyzdžiui, lovoje likusius sausainius. Ar žinojote, kad visos jūrų kiaulytės mėgsta prisiglausti ir mieliau miega arti viena šalia kitos? Argi ne saldu?

Paršeliai gimsta daugybės brolių ir seserų kompanijoje. Paprastai vienoje vadoje yra 1014 gyvūnų.

Kiaulės yra labai bendraujantys gyvūnai ir su meile rūpinasi savo palikuonimis. Nėščios paršavedės, jei yra galimybė atsivesti lauke, pirmiausia išsikaskite jaukią duobę ir išklokite ją minkštomis šakomis, žole ir lapais. Ten gimsta kūdikiai ir praėjus vos kelioms minutėms po gimimo jie ieško kelio prie spenelių, kad paragautų skanaus mamos pieno. Kol jie žįsta, mama dainuoja jiems dainą. Bent jau taip skamba paršeliams. Jį sudaro skirtingų tonų ir skirtingu intervalu ūžesiai.

Kai kurie žmonės laiko kiaules kaip naminius gyvūnėlius, nes yra labai taikūs, jautrūs, socialūs, smalsūs ir protingi.

Linksmas faktas
Paršeliai voliojasi purve, nes tai apsaugo juos nuo vabzdžių ir daro juokingas vietas.

Schleich žaidimų rinkiniai ir figūrėlės įkvepia vaikus žaisti laisvai ir turiningai. Net ekspertai taip sako!

Schleicho figūrėlės modeliuojamos atkreipiant dėmesį į detales ir atrodo beveik identiškai jų gyvūnų prototipams. Tai puikus pagrindas vertingoms edukacinėms pramogoms.

Straipsnis priklauso teminei serijai FARM WORLD ir skirtas 3-8 metų vaikams.

0
0