Smoby Paspiriamoji mašinėlė, pilka

47,95 
0 atsiliepimų
15 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 5
Smoby Paspiriamoji mašinėlė, pilka

Smoby Paspiriamoji mašinėlė, pilka

47,95 

Aprašymas

Mažasis Smoby pasivažinėjimas

Pasivažinėjimas su vairu, patogi kėdutė su skyriumi smulkiems daiktams susidėti, atlošas – rankenėlė vaikui vesti, su iškyšomis, kurios neleidžia apvirsti pirmyn ir atgal.

Atrama mokantis vaikščioti – pasivažinėjimas su vairu ir stūmikliu, patogi sėdynė su skyriumi smulkiems daiktams ir atlošas su rankena, leidžiančia vaikui vadovauti.
Unikali įranga – vaikui bus malonu apžiūrėti namus su savo naujojo pagalbininko pagalba, jis gali neštis žaislus dėka po kėdute esančio skyriaus.
Saugus žaidimas sukurtas atsižvelgiant į jūsų kūdikio patogumą – ergonomiška važiuoklė, priekiniai ir galiniai stabdžiai, neleidžiantys pakrypti, lengvai valdomas vairas.
Garsus gamintojas Smoby nuo 1924 metų kuria visiškai pritaikytus vaikams kiekviename vystymosi etape, naudodamas sertifikuotas medžiagas ir Prancūzijoje pagamintus pasivažinėjimus.
Dydis ir paskirtis – Pasivažinėjimas pritaikytas mažytėms kojytėms, ergonomiška forma leidžia patogiai naudoti, dydis 54x27x40 cm, vaikams nuo 10 mėn.

„Little Smoby“ – tai garsaus prancūzų žaislų gamintojo „Smoby“ kūdikių žaislų prekės ženklas, kuris nuo 1924 metų tiekia patvarius žaislus, kurie tarnaus ilgus metus ir atsakingai palaikys sveiką vaikų vystymąsi. Little Smoby kolekcija išsiskiria prislopintomis spalvomis, kurios ramina mažiausių vaikų nervų sistemą.

Little Smoby pasivažinėjimas yra žaislas, kuris padeda mažiesiems džiaugsmingai tyrinėti pasaulį, kai jie dar nėra tvirtai atsiremę į žemę. Pasivažinėjimas su vaikštynės funkcija padeda žengti pirmuosius žingsnius ir skatina kūdikį judėti. Jie gali judėti namuose ir neštis žaislus. Taip pat atpalaiduoja tėvų nugarą, nes vaiko nereikia nuolat nešioti, nes jis gali judėti kur nori. Be to, apvalios formos ir daugybė žaidimo galimybių garantuoja saugų ir raminantį žaidimą, kol mažieji tyrinėja pasaulį.

0
0