Top Trumps Kortų žaidimas Paw Patrol

6,15 
0 atsiliepimų
9 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 30
Top Trumps Kortų žaidimas Paw Patrol

Top Trumps Kortų žaidimas Paw Patrol

6,15 

Aprašymas

„TopTrumps’ Paw Patrol 20“ kortų žaidimas

„Top Trumps“ yra daugiau nei tik kortos! Tai jau 50 metų visame pasaulyje žinomas žaidimas, kuris įtrauks visus, nepaisant amžiaus ir pomėgių. Yra tūkstančiai „Top Trumps“ kortelių leidimų, nuo miesto iki sporto leidimų. Lenkijoje populiarumo rekordus muša leidimas su Lenkijos futbolo rinktine arba žinomų animacinių filmų personažais, pavyzdžiui, „Paw Patrol“ ar „My Little Pony“. Kiekvienoje kortelėje yra ne tik mėgstamas personažas ar vieta, bet ir informacija atributų pavidalu, kurie nuves mus į pergalę! Tvarkingoje plastikinėje dėžėje įdėtas denis gali lydėti mus ilgiausioje kelionėje ir kiekvieną kelionę paversti malonesne.

Paw Patrol kortų žaidimas

Puikus kortų žaidimas visiems mielų šunų mėgėjams. Patikrinkite, ar gerai pažįstate savo mėgstamus personažus. O gal apie juos sužinosite ką nors naujo? Žaidimą gali žaisti bet koks žmonių skaičius, bet ne mažiau kaip du. „Top Trumps Battle“ yra daug versijų ir dažnai susiejama su populiariomis licencijomis. Žaidimas pagrįstas personažais, pasirodančiais „Paw Patrol“. Patikrinkite, kuris iš herojų parodys daugiau ištikimybės ir stiprybės, o kuris bus godesnis. Ar Rubble turi galimybę įveikti Skye dvikovoje? Pasivaikščiokite po nuotykių įlanką su mėgstamais herojais, kovokite už bruožus, surinkite visas kortas ir laimėkite!

Žaidimo „Paw Patrol“ taisyklės

Sumaišykite kortų kaladę ir išdalinkite jas visiems žaidėjams, kurie turi jas laikyti užversta. Paimkite pirmąją kortelę iš savo krūvos viršaus, apverskite ją ir pasirinkite vieną iš savo atributų. Likę žaidėjai taip pat apverčia pirmąją kortą iš savo krūvelių, nurodydami savo reikšmes, priskirtas tai konkrečiai funkcijai, kurią pasirinkote pradžioje. Jei surinkote daugiausiai taškų, laimite savo eilę ir paimate priešininkų kortas, padėdami jas į krūvos apačią. Jūs būsite laimėtojas, jei užfiksuosite visas savo varžovų kortas!

0
0