TREFL Stalo žaidimas Kolejka, 01228

31,80 
0 atsiliepimų
9 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 3
TREFL Stalo žaidimas Kolejka, 01228

TREFL Stalo žaidimas Kolejka, 01228

31,80 

Aprašymas

Stovėkite eilėje ir laukite pristatymo. Susidurkite su devintojo dešimtmečio realybe kultiniame istoriniame stalo žaidime “Eilė”! Kas gaus visas pirkinių sąraše esančias prekes?

Sužinokite, kieno taktika pasirodys esanti geriausia!
Stovėkite eilėje, laukite pristatymo, grumkitės, pirkite, keiskite turguje… Tai darydami turite saugotis spekuliantų, klaidingų pristatymų ir kitų kliūčių, kurios laukia kiekvieno dalyvio. Ir taip penkias dienas. Turite įtemptai dirbti, kad gautumėte visus pirkinių sąraše esančius produktus. Juolab kad lentynos tuščios, o rasti reikiamą produktą – tarsi adatą šieno kupetoje.

Čia kiekvienas rūpinasi tik savimi!
Ar pavyks pagriebti reikiamus produktus iš po priešininkų nosies? O gal turguje galėsite derėtis? Turėsi būti sumanus ir sumanus! Stebėkite kitus ir kurkite strategiją! Gerai sužaistos eilių kortos – raktas į pergalę!

Kam skirta eilė?
Eilė – tai stalo žaidimas apie kasdienio gyvenimo realijas žlungančio komunizmo metais Lenkijoje. Žaidėjų užduotis atrodo paprasta. Jie turi nusiųsti savo penkių asmenų šeimą į lentoje esančias parduotuves ir nupirkti visas pirkinių sąraše nurodytas prekes. Tačiau problema ta, kad penkių dvaro parduotuvių lentynos tuščios. Šiame realistiškame stalo žaidime tenka daug “kombinuoti”, kad gautumėte norimų prekių.

Unikalus žaidimas, suartinantis kartas!
Žaidime pavaizduota eilių sudarymo tikrovė atspindi to meto kasdienio gyvenimo realijas. Eilės – tai jaudinantis žaidimas, skirtas ištisoms kartoms. Jis tikrai praskaidrins ne vieną šeimos vakarą. Žaidimas kartu – puiki dingstis pasikalbėti apie gyvenimą komunistinėje Lenkijoje. Apie ką buvo spekuliuojama? Kas galėjo pirkti parduotuvėse už geltonų užuolaidų? Kas buvo profesionalūs prekybininkai? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų rasite išsamiame prie instrukcijų pridėtame tekste. Beje, vyresni šeimos nariai tikrai pasidalins savo istorijomis iš tų laikų!

0
0