Viga Medinė edukacinė dėlionė Gyvūnai

16,71 
0 atsiliepimų
11 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 335
Viga Medinė edukacinė dėlionė Gyvūnai

Viga Medinė edukacinė dėlionė Gyvūnai

16,71 

Aprašymas

Mokomosios kaladėlės su paveikslėliais, vaizduojančiais gyvūnus. Jie pagaminti tik iš medžio ir nudažyti spalvotais dažais. Blokeliuose yra 18 elementų – kiekvienas iš jų padalytas per pusę, o vaiko užduotis – sujungti juos ir sudėti į specialius rėmelius. Taip vaikas daugiausia mokosi spalvų ir formų.

Visas rinkinys pagamintas iš lakuotos medienos ir nudažytas netoksiškais dažais ryškiomis spalvomis, kurios patiks kiekvienam naudotojui ir suteiks daug džiaugsmo.

Viga – tai 2003 m. įregistruotas prekės ženklas, kuris jau veikia daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškos idėjos pelnė pripažinimą Europoje, JAV, tolimojoje Australijoje, Japonijoje ir kt. Įmonės įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius ryšį tarp žaidimo ir mokymosi ankstyvaisiais vaikų raidos metais. Siekdamas padėti tėvams ir ugdymo įstaigoms auklėti vaikus ir gelbėti juos nuo virtualaus pasaulio, kuris gali smarkiai iškraipyti realybę, gamintojas siūlo inovatyvius gaminius, pagamintus iš natūralių medžiagų, gautų ekologiškų gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra “Vigi” prioritetas, todėl gamintojas užtikrino, kad žaislams dažyti naudojami dažai atitinka EN71 ir ASTM saugos standartus.

0
0