Viga Toys Medinis kavos virimo aparatas

19,68 
0 atsiliepimų
5 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 172
Viga Toys Medinis kavos virimo aparatas

Viga Toys Medinis kavos virimo aparatas

19,68 

Aprašymas

Medinis kavos virimo aparatas, kurį sukūrė ” Viga Toys”, vertinamas žaislų vaikams nuo 3 metų gamintojas. Kavos virimo aparatas bus puikus virtuvės ar teminio kampelio darželyje papildymas ir leis jūsų vaikui žaisti namuose, kad tobulintų maisto gaminimo įgūdžius. Medinis žaislas leis žaisti vaidmenimis, taip pat turės teigiamos įtakos integracijai su kitais vaikais žaidžiant kartu.

Rinkinį sudaro:
* kavos virimo aparatas su charakteringa meškiuko galvos formos rankenėle kavos rūšiai nustatyti

* puodelis su šaukšteliu

* kavos pupelių (3 rūšių)

* kavos šaukštelis

* pieno

Dabar vaikas galės pats paruošti kavą svečiams. Kaip ir tikrame kavos aparate, į vidų įdėkite šaukštelį su kava. Paspauskite mygtuką, kad prasidėtų kavos virimo procesas.

VigaToys yra 2003 m. registruotas prekės ženklas, tačiau jau veikiantis daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškos idėjos pelnė pripažinimą Europoje, JAV, tolimojoje Australijoje, Japonijoje ir kt. Įmonės įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimus, rodančius ryšį tarp žaidimo ir mokymosi ankstyvaisiais vaikų raidos metais. Siekdamas padėti tėvams ir ugdymo įstaigoms auklėti vaikus ir gelbėti juos nuo virtualaus pasaulio, kuris gali smarkiai iškraipyti realybę, gamintojas siūlo naujoviškų gaminių, pagamintų iš natūralių medžiagų, gautų ekologiškų gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra “Vigi” prioritetas, todėl gamintojas užtikrino, kad žaislams dažyti naudojami dažai atitinka EN71 ir ASTM saugos standartus.

0
0