Wader Garažas su liftu, 3 aukštai

32,78 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 11
Wader Garažas su liftu, 3 aukštai

Wader Garažas su liftu, 3 aukštai

32,78 

Aprašymas

Garažas su liftu iš Garage serijos yra puikus žaislas patiems mažiausiems automobilių gerbėjams.
Įvairiaspalviai, lengvai surenkami elementai sukuria trijų lygių garažą su liftu, kuriuo automobiliai perkeliami į bet kurį lygį.
Į komplektaciją įeina: išorinių garažų takų sistema, kurios bendras ilgis 2,3 m, 3 lygių garažas, 2 Kid Cars, lipdukai ir dekoracijos (įskaitant ženklus, medžių figūrėles, užtvaras). Spalvingas, lengvas ir lengvai surenkamas dizainas suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo ir valandų valandas smagiai praleisti laiką.

Rinkinys leidžia sukurti daugybę žaidimo scenarijų, lavina vaikų vaizduotę ir įkvepia kūrybiškam mąstymui. Žaidimas su garažu su liftu iš serijos Garage palaiko jauniausių vaikų motorikos vystymąsi, ypač smulkiąją motoriką, jų rankinius įgūdžius, judesių tikslumą ir akių-rankų koordinaciją, moko loginio mąstymo ir orientacijos erdvėje. Spalvoti elementai leidžia išmokti ir įtvirtinti pagrindinių spalvų pavadinimus.
Žaisdamas mūsų vaikas mokosi kelių eismo taisyklių ir kaip saugiai kirsti kelią.
Visi elementai pagaminti iš kokybiškos, vaikams saugios ir patvarios medžiagos, kurios dėka visos trasos dalys išlaiko savo formą ir spalvą ilgus metus. Rinkinys supakuotas į estetišką dėžutę, puikiai tinka dovanai.

Komplektą sudaro spalvingi, lengvai surenkami elementai, kurie sukuria trijų lygių garažą, 47 cm aukščio, ir išorinę įėjimo į garažą trasą 2,3 m ilgio.
Lengvai surenkamas dizainas
Žaislas leidžia sukurti daugybę žaidimo scenarijų
Visa tai pagaminta iš aukštos kokybės, vaikams saugios ir patvarios medžiagos
Žaidimas su garažu su liftu iš serijos „Wader“ „Garage“ skatina mūsų vaikų vaizduotę ir įkvepia kūrybinį mąstymą, palaiko jauniausių vaikų motorikos vystymąsi, ypač smulkiąją motoriką, rankų įgūdžius, judesių tikslumą ir akių-rankų koordinaciją, moko loginio mąstymo ir orientacijos erdvėje, o spalvingi elementai leidžia išmokti ir įtvirtinti pagrindinių spalvų pavadinimus; leidžia išmokti kelių eismo taisykles ir išmokti saugiai kirsti kelią

0
0