WOOPIE Dėlionė Kubeliai Farm GREEN, 10 vnt.

23,00 
0 atsiliepimų
12 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 90
WOOPIE Dėlionė Kubeliai Farm GREEN, 10 vnt.

WOOPIE Dėlionė Kubeliai Farm GREEN, 10 vnt.

23,00 

Aprašymas

GREEN serijos WOOPIE prekės ženklo Farm galvosūkis yra puiki alternatyva tradiciniams galvosūkiams ir kaladėlėms. Dėl spalvingų kubelių, pilnų iliustracijų, vaikai gali lengvai suderinti mokymąsi su pramoga. Be to, rinkinyje yra medinės gyvūnų figūrėlės, kurioms kubeliai tampa namais! Vaikas nusprendžia, kokią konstrukciją statys. Kubeliai iliustruoti logišku būdu, lavinančiu vaiko suvokimą, pvz., didžiausias turi didelę karvę ir skaičių 1, o mažiausias – mažą voveraitę ir skaičių 5. Vaikas gali lengvai išmokti skaičius, nes yra tiek gyvūnų ant sienos, kiek parodyta ir prie jų pridėtas skaičius. Tai padeda atskirti gyvūnus ir parodo, kur jie slepiasi. Ant dėžučių užrašyti angliški gyvūnų pavadinimai, kurie vėliau gali padėti išmokti anglų kalbos. Kubeliai taip pat gali būti naudojami kaip vieta įvairiems daiktams, tokiems kaip kreidelės ar rašikliai, laikyti. Vaikas gali linksmintis ir įsivaizduoti gyvenimą savo ūkyje bei skatinti kūrybiškumą kurdamas istorijas apie ūkio gyvūnus. Žaislas neturi aštrių briaunų ir yra nudažytas netoksiškais dažais, kurie yra saugūs jūsų vaikui.

Charakteristika:
– žaislas nuo 12 mėnesių amžiaus
– rinkinį sudaro: 5 kauliukai (iliustruoti ir su kitais matmenimis) ir 5 gyvūnų figūrėlės
– kubeliai iliustruoti logiškai, lavinančiu vaiko suvokimą – nuo mažiausio iki didžiausio ir sunumeruoti pagal dydį
– kubeliuose yra skylės gyvūnams paslėpti tinkamoje vietoje
– nudažyti netoksiškais, vaikams ir aplinkai saugiais dažais
– gaminys, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų

Žaislas:
– lavina kūrybiškumą ir vaizduotę
– lavina suvokimą
– moko loginio mąstymo
– padeda atskirti gyvūnus ir jų gyvenamas vietas
– moko žodžių anglų kalba
– išmokti skaičiuoti

Woopie yra viena iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. „Woopie“ gaminiai sėkmingai parduodami vidaus rinkoje ir visoje Europoje.

„Woopie“ prekės ženklo žaislai turi vieną tikslą – pradžiuginti vaikus! Tarp gausaus asortimento Woopie, be kita ko, turi karnavalinių kostiumų ir kostiumų vaikams, taip pat pakabinamas sūpynes, putplasčio žaislus, įvairių rūšių sodo žaislus ir dar daugiau! Leiskite save nuvilioti linksmybių – leiskite save nuvilti Woop!

0
0