ALBERO MIO Miegmaišis Cars, W416

39,84 
0 atsiliepimų
2 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 3
ALBERO MIO Miegmaišis Cars, W416

ALBERO MIO Miegmaišis Cars, W416

39,84 

Aprašymas

Miegmaišis pagamintas iš aukštos kokybės 100 % medvilnės. Vienoje miegmaišio pusėje yra zuikio raštas, o kitoje – vienspalvė medvilnė. Ant audinių esantis raštas yra ekologiškas, saugus mažiems vaikams. Vidinė miegmaišio pusė be spaudos, ji yra balta.
Miegmaišis laikomas vienu saugiausių užklotų kūdikiui miegant. Jis nevaržo jo judesių ir apgaubia jį kvėpuojančia medžiaga, pasižyminčia termoreguliacinėmis savybėmis, todėl padeda ramiai miegoti.
Miegmaišio šone yra ilgas dvipusis užtrauktukas, kuriuo galima greitai ir patogiai pakeisti sauskelnes nepabudinus kūdikio. Ant kiekvieno peties yra spaudės, todėl miegmaišį galima užsegti ir atsisegti akimirksniu.
Miegmaišis užpildytas silikoniniu, orui pralaidžiu vilnoniu audiniu, todėl tinka kaip ištisus metus naudojamas gaminys. Šiluminė varža yra 1,5 TOG.
Gaminys pagamintas Lenkijoje iš aukštos kokybės medžiagų, sertifikuotų Oeko-Tex sertifikatu, užtikrinančiu saugumą patiems mažiausiems.
Gaminį reikia naudoti prižiūrint suaugusiesiems! Gamintojas informuoja, kad paveikslėlyje pavaizduotos spalvos gali šiek tiek skirtis nuo realaus gaminio. Naudojama ekologiška spauda – geriausia vaikams skirtiems gaminiams naudojamiems audiniams, tačiau skalbiant ir veikiant saulės spinduliams ji gali šiek tiek išblukti.
Dydis: 77 x 35 cm, audinys: 100 % medvilnė, užpildas: sudėtis: 100% poliesteris

0
0