Cobi Konstruktorius Cromwell Mk.IV

11,42 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 21
Cobi Konstruktorius Cromwell Mk.IV

Cobi Konstruktorius Cromwell Mk.IV

11,42 

Aprašymas

Cromwell Mk.IV

Rinkinys, įkūnijantis COBI šūkį: „Kurk istoriją, plyta po plytos“.

Antrasis karas Cromwell Mk. IV su savo pavadinimu „HELA“ su tiksliais žymiojo generolo Stanislovo Maczeko vadovavimo tanko iš Lenkijos ginkluotųjų pajėgų 1-osios šarvuotosios divizijos (juodųjų velnių), kovojančios su sąjungininkais, tiksliais ženklais. Rinkinys, kruopščiai atkurtas iš 544 kaladėlių, buvo sukurtas masteliu 1:35, derinant figūras. Visi istoriniai ženklai ir detalės yra aukštos kokybės spaudiniai! Lipdukų komplekte nėra. Tanko funkcijos apima: atidaromas liukas, prieiga prie variklio, kilnojamas bokštelis, besisukantis pabūklas ir veikianti vikšrinė trauka. Dėžutėje taip pat yra lenta su garsiojo tanko pavadinimu.

Komplekte yra labai kruopščiai sukurta bendra figūra.

Generolas Stanislovas Maczekas (1892-1994) – lenkų šarvų pirmtakas, Antrojo pasaulinio karo didvyris, puikus Lenkijos kariuomenės 1-osios lenkų šarvuotosios divizijos vadas, garsėjęs kovomis prie Falaise per sąjungininkų pajėgų invaziją Normandijoje m. 1944 m. ir olandų Bredos išlaisvinimas. Baltojo erelio ordino kavalierius, Nyderlandų garbės pilietis.

Cromwellas ir generolo Maczeko figūra yra privalomi istorijos ir šarvų entuziastai bei gražus modelis Antrajam pasauliniam karui skirtoje kolekcijoje. Mūsų 1:35 mastelio kolekcija negali būti pilna be šio rinkinio! Kurkite istoriją plyta po plytos!

544 aukštos kokybės elementai
Gamina ES įmonė, turinti daugiau nei 35 metų tradicijas
Jie atitinka vaikiškų gaminių saugos standartus
Visiškai suderinamas su kitų gamintojų statybiniais blokais
Buvo naudojami tik nuolatiniai atspaudai, lipdukai nebuvo naudojami
Aiškios ir intuityvios instrukcijos, pagrįstos brėžiniais ir piktogramomis
Papildoma plyta su modelio pavadinimu
Generolo Stanislovo Maczeko figūrėlė

0
0