HENCZ Medžiaginė knygelė Skrydis oro balionu, 630

28,48 
0 atsiliepimų
3 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 20
HENCZ Medžiaginė knygelė Skrydis oro balionu, 630

HENCZ Medžiaginė knygelė Skrydis oro balionu, 630

28,48 

Aprašymas

Knygelė “Skrydis oro balionu”
Palaiko jūsų vaiko sensorinį ugdymą
Lavina pojūčius ir vaizduotę
Moko loginio mąstymo
Didelio formato, joje yra 8 medžiaginiai, spalvingi istorijos puslapiai ir 5 minkšti ir draugiški gyvūnų personažai
Medžiaginė sensorinė knygelė su gyvūnų personažais, kuriuos taip gerai pažįstate iš ankstesnių mūsų gaminių “Mamos priežiūra”, yra visiška naujovė. Tai gaminys, kurio dar nebuvo mūsų kolekcijose. Ji sukurta atsižvelgiant į vyresnius nei 18 mėnesių kūdikius. Jis patenkins kiekvieno mažylio smalsumą. Tai gaminys, kuris tuo pačiu metu moko, linksmina ir lavina. Siuvant sensorinę knygelę naudojome saugias medžiagas. Maloni liesti medvilnė, frotinis audinys ir minky. Kiekviename puslapyje yra atskira istorija su elementu, į kurį galima įterpti ir pritvirtinti gyvūnų personažus.
Ši knygelė dar neparašyta. Jūs patys puikiai žinote, kokias vertybes norite perduoti savo mažyliams. Ši knyga – tai tik pagrindas, personažai, kuriuos puikiai pažįstate iš ankstesnių mūsų gaminių. Šioje nepaprastoje istorijoje bus: Tai bus: zuikis, meškiukas Buu, laiminga karvė, aštuonkojis ir Tukado. Gyvūnai, kuriuos galite išimti ir patalpinti kiekviename puslapyje esančiame peizaže, lavindami tikslumą ir lavindami pojūčius. Šaunuolis skris balionu, meškiukas Buu vairuos automobilį, mieguistas Tukado eis miegoti, zuikis iššokinės iš savo kepurės, o aštuonkojis žiūrės į veidrodį… Tai tik mūsų idėjos ir asociacijos… Visa kita paliekame jums. Esame įsitikinę, kad bus sukurta tūkstančiai pasakų, kuriomis didžiuotųsi pats Hansas Kristianas Andersenas.
MultiSensoryBook iš “Mom’s Care” yra knygelė, pelniusi 2021 metų žaislo apdovanojimą. Apie knygelę pasakoja Magda Kordaszewska iš Zabawkowicz.
Sensorinė knygelė padės jums:
sensorinę integraciją
stimuliuoti vaiko pojūčius
lavinti smulkiąją motoriką
lavinti dėmesio koncentraciją ir loginį mąstymą
suteikti vaikui puikią pramogą ilgam laikui
“Hencz” žaislai – tai lenkiškas, apdovanojimus pelnęs produktas, atitinkantis standartą EN-71 ir pagamintas iš sertifikuotų žaliavų: “draugiškas žmogui” ir “saugus vaikui”. Kadangi kiekvieną žaislą gaminame patys, dedame visas pastangas, kad kiekviename gamybos etape būtų užtikrinta kuo aukštesnė kokybė. Kiekvienas gaminys pažymėtas CE ženklu.
Dydis: 38×18 cm
Amžiaus grupė: vaikams nuo 18 mėn
Žaliavos: medvilnė, frotinis audinys, minky, veltinis
Kilmės šalis: Šaltinis: Lenkija

0
0