IŠPARDUOTA

HENCZ Medžiaginė sensorinė knygelė Traukinys, 637

17,99 
0 atsiliepimų
3 žmonės domisi šia preke dabar
Nebeturime
HENCZ Medžiaginė sensorinė knygelė Traukinys, 637

HENCZ Medžiaginė sensorinė knygelė Traukinys, 637

17,99 

Aprašymas

Palaiko mažylio sensorinį ugdymą
Lavina regos, klausos ir lytėjimo pojūčius
Gali būti naudojamas kaip lovytės bamperio užvalkalas
Su šąlančiais šonais ir veidrodėliu
Labai lengvas ir saugus kūdikiui
Turi dvipusį dizainą: viena pusė – ryškių ir gyvybingų spalvų, kita – juodų ir baltų tonų, papildyta subtiliu spalvotu elementu
Saugo daug paslapčių ir įdomybių
Pirmaisiais mėnesiais tarnauja kaip kontrastingas kūdikio lovelės užvalkalas
Maloni medžiaginė sensorinė knygelė “Choo-choo” iš “Mom’s Care” buvo sukurta atsižvelgiant į mažylius. Ji pasitarnaus kaip lovytės užtiesalas pirmuoju kūdikio gyvenimo etapu. Netrukus ji taps natūraliu jūsų mažylio pojūčių stimuliatoriumi. Žvilgsnis ir žvilgsnis į žaislą lavina jūsų kūdikio regėjimą ir suvokimą. Jutiminės knygelės siuvimui naudojome saugias, lytėjimui jautrias skirtingos tekstūros medžiagas.
O kaip su knygele gali žaisti vyresni mažyliai?
Kas vaikystėje nemėgo traukinių? Elektriniai traukinukai atsirado beveik kiekvienuose namuose. Šiandien jūsų mažylis gali turėti savo saugų traukinuką knygelės pavidalu. Mūsų sensorinio žaislo herojus yra ponas Karvė, kuris stebuklingai gali būti ir traukinio mašinistas, ir keleivis. Traukinuke taip pat yra ir kitų veikėjų, kuriuos galbūt pažįstate iš mūsų žaislų. Gaminys turi slaptą veidrodėlį, šnarančius puslapius ir spalvotas juosteles, skatinančias regos ir lytėjimo pojūčius. Manipuliacinė knygelė skatina vaiką atversti, vartyti puslapius, tyrinėti ir atrasti paslaptis bei įdomybes.
Sensorinės knygos padės:
sensorinę integraciją
lavinti smulkiąją motoriką
stimuliuoti kūdikio pojūčius nuo pirmųjų gyvenimo dienų
nuraminti prieš miegą
Pasirinkite lenkišką gaminį:
“Mom’s Care” žaislai – tai lenkiškas, apdovanojimus pelnęs produktas, atitinkantis standartą EN-71 ir pagamintas iš sertifikuotų žaliavų: “Žmonėms draugiškas” ir “Saugus kūdikiui”. Kadangi kiekvieną žaislą gaminame patys, dedame visas pastangas, kad kiekviename etape būtų užtikrinta kuo aukštesnė gamybos kokybė. Kiekvienas gaminys pažymėtas CE ženklu.
Dydis: 82×15 cm
Amžiaus grupė: 0+ vaikams
Žaliavos: medvilninis frotinis audinys, minky
Kilmės šalis: Lenkija

0
0