KLUPŚ Kūdikio lovytė MARSELL, balta, 140×70

284,64 
0 atsiliepimų
10 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
KLUPŚ Kūdikio lovytė MARSELL, balta, 140x70

KLUPŚ Kūdikio lovytė MARSELL, balta, 140×70

284,64 

Aprašymas

Produkto aprašymas:

išmatavimai:
vidinis: 140 x 70 cm
išorė: 145 x 77 x 93 cm
Savybės ir funkcijos:
– 3 lovytės dugno aukščio lygiai
dugno aukštis (nuo žemės):
49 cm
31 cm
18 cm
– ištraukiamos apvalios pakopos
– baldų dekoracijos
– lakuota vandens pagrindo ekologiškais dažais
– pušies mediena + dažyta MDF + medžio drožlių plokštė
– sofos funkcija
– apsauginiai dangteliai ant viršutinio bėgio

Kanapės funkcija (jaunesnioji lova):
Pratęsia gaminio tarnavimo laiką keleriais metais. Tiesiog nuimkite šonus ir atitinkamai sumontuokite mūsų du papildomus skersinius. Sutaupytus pinigus galite panaudoti ikimokyklinuko “miegamajai lovai”.
“Kramtukai” ant lovos šono:
Mes puikiai žinome, kokius pomėgius turi kramtantis vaikas, ir šio elgesio negalime pakeisti. Vienintelis dalykas, kurį galime padaryti, tai suteikti tėvams pasitikėjimo, kad lova tarnaus daugelį metų ir galės būti naudojama iš kartos į kartą.
Pušies mediena atrenkama dar pjovimo lentpjūvėje etape, todėl ji atkeliauja tik pažymėta pirmos rūšies. Kitą atrankos etapą jau atlieka mūsų patikimi žmonės, dirbantys medienos technologais, kurie labai kruopščiai atrenka idealius elementus lovos apsauginiam turėklui, dugnui ir šonui sukurti.

Lovos šonas:
Lova pagaminta iš 100 proc. pušies medienos, gaunamos iš Lenkijos miškų.

Lovos dugnas:
Tarp lovos dugno skersinių yra laisvi tarpai, kad oras galėtų cirkuliuoti visą laiką. Lengva oro cirkuliacija čiužinyje visų pirma užtikrina jo higieną ir išsaugo jo savybes. Pagamintas iš 100 % pušies medienos iš Lenkijos miškų. Šis elementas yra bene labiausiai akcentuojamas. Intensyvūs žaidimai lovelėje turi vykti be netikėtumų, todėl pasirūpinome, kad pagrindas tarnautų daugelį metų. Mūsų sprendimas panašus į tą, kuris naudojamas šonuose, kai lentjuostės įstatomos į tam skirtą skylę, o sujungimas atliekamas klijais ir sąvaržėle.

0
0