KLUPŚ Maniežas su ratukais JONAS, grafito spalvos

182,88 
0 atsiliepimų
4 žmonės domisi šia preke dabar
Liko 20
KLUPŚ Maniežas su ratukais JONAS, grafito spalvos

KLUPŚ Maniežas su ratukais JONAS, grafito spalvos

182,88 

Aprašymas

Matmenys:
vidinis dydis: 100 x 96 cm
išorė: 105 x 75 x 101 cm (aukštis su pritvirtintais ratukais)
dugno aukštis (nuo žemės):
37,5 cm
31 cm
24,5 cm
18 cm
11 cm
pušies mediena
Savybės ir funkcijos:
Ištraukiamos pakopos

Pušies mediena atrenkama jau pjovimo metu lentpjūvėje, todėl ji atvežama tik pažymėta pirmos rūšies. Kitą atrankos etapą jau atlieka mūsų patikimi žmonės, dirbantys medienos technologais, kurie labai kruopščiai atrenka idealius elementus, iš kurių sukuriamas apsauginis turėklas, lovelės dugnas ir šonas. Pagaminta iš 100 % pušies medienos iš Lenkijos miškų.

Lovytėje naudojamos priemonės:
Lovytės dugną galima laisvai reguliuoti 5 lygiais. Kad vaikui būtų lengviau laisvai judėti, naudojamos nuimamos pakopos. Dėl užrakinamų ratukų pavėsinę lengva perkelti.

Saugi žaidimų aikštelė JONAS – saugi žaidimų erdvė
Žaisloteka – tai baldas, leidžiantis vaikui žaisti ribotoje erdvėje. Dėl to tėvams nereikia nerimauti, kad neatidumo akimirką ropojantis mažylis atsitrenks į kokį nors daiktą. JONAS žaidimų aikštelė yra neįkainojama pagalba tėvams, kurie norėtų suteikti savo vaikui saugią erdvę žaisti, kol jie dalijasi laiką tarp vaiko priežiūros ir savo pareigų, pavyzdžiui, maisto gaminimo ar darbo. Laikui bėgant, lovytė gali tapti vieta, kur mažylis, pavargęs žaisti savarankiškai, atsiguls miegoti.

Lovytė moko vaiką judėti, pavyzdžiui, pasiekti mėgstamą žaislą. Tačiau viskas vyksta saugioje vietoje, apribotoje iš visų pusių, todėl smalsus mažylis neturi galimybės atsitrenkti į spintelės kampą.

JONAS natūralios pušies žaidimų aikštelė tinka bet kokiam interjerui. Minimalistinė jos forma reiškia, kad ji neužgoš erdvės. Kurdami JONAS žaidimų lovytę stengėmės, kad ji tiktų bet kokiame kambaryje – minimalistiniame ir elegantiškame, įrengtame kukliu skandinavišku stiliumi, ar net spalvingame vaikų kambaryje, kuriame JONAS “nuramins” erdvę.

Priedai ir patogumai
Rūpindamiesi patogiu naudojimu, į JONAS žaidimų lovelę įtraukėme nemažai priedų, kad tėvams būtų lengviau gyventi.

Pirma, JONAS žaidimų aikštelė turi ratukus, todėl ją galima perkelti iš vieno kambario į kitą. Vaikas gali žaisti miegamajame, virtuvėje ar svetainėje, tačiau jį visą laiką prižiūri tėvai. Žinoma, ratukai yra užrakinami, todėl kūdikis yra saugus.

Be to, “JONAS” lovytėje yra penkių pakopų dugno reguliavimo sistema (11 cm, 18 cm, 24,5 cm, 31 cm, 37,5 cm). Tai leidžia reguliuoti aukštį pagal mažylio amžių ir raidos etapą. Be to, JONAS lovytėje taip pat yra galimybė ištraukti pakopas. Ši galimybė ypač naudinga vyresniems vaikams, kurie tada gali patys įlipti ir išlipti iš lovytės, nuspręsti, kada žaisti ar miegoti. Tai puikus būdas išmokyti vyresnį vaiką būti savarankišką.

0
0