Lionelo Vaikškas dviračio šalmas, baltas, 50-56 cm

24,19 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko tik 2 vienetai prekyboje!
Lionelo Vaikškas dviračio šalmas, baltas, 50-56 cm

Lionelo Vaikškas dviračio šalmas, baltas, 50-56 cm

24,19 

Aprašymas

Lionelo Helmet vaikiškas dviračio šalmas

Sėkmingo žaidimo lauke pagrindas yra saugumo užtikrinimas. Puikiai parinktas iš kokybiškų medžiagų pagamintas šalmas prisitaiko prie kūdikio, užtikrina komfortą ir, svarbiausia, apsaugo nuo traumų.

Teigiamas griežtų šalmų testų rezultatas – Intertek sertifikatas
Dėl didelio reguliavimo diapazono šalmas gali būti pritaikytas įvairaus amžiaus vaikams, galvos apimtis yra maždaug 50-56 cm.
Itin storas apvalkalas su specialia vėdinimo sistema
Reguliuojamas dirželis
Šalmas sukurtas pagal kaukolės anatomiją
Smūgio energiją sugeriančios medžiagos – ABS, EPS
Papildoma smakro apsauga
Galite papuošti kreida ar žymekliais – jūsų mažylis gali susikurti savo šalmą!

Galimybė puošti – apsauga ir ugdymas
Kiekvienas vaikas yra unikalus. Dėl šios priežasties Lionelo šalmas leidžia laisvai dekoruoti šalmo išorę kreida ar markeriais. Dėl to vaikas žaisdamas gali turėti individualų, suprojektuotą „spaudą“ ir tuo pačiu lavinti kūrybiškumą bei meninius įgūdžius.

Svarbiausia saugumas
Lionelo šalmas pagamintas iš medžiagų, kurios sugeria smūgio energiją kritimo atveju, tuo pačiu apsaugodamos mažojo tyrinėtojo galvą. Aukštos kokybės ABS medžiagos (išorinis apvalkalas) ir EPS (vidinis užpildas) derinys užtikrina Jūsų kūdikio saugumą žaidžiant.

Galvos ir smakro apsauga

Šalmas taip pat aprūpintas minkšta smakro apsauga.
Testai ir sertifikatai
Šalmas atitinka griežtus Europos saugos standartus EN1078:2012+A1:2015. Jis taip pat buvo išbandytas nepriklausomoje, garsioje Intertek laboratorijoje.

Mažiems ir dideliems
Kad šalmas visiškai atliktų savo apsauginį vaidmenį, jis turi gerai tikti vaikui. Dvigubo reguliavimo dėka Lionelo šalmas puikiai tiks įvairaus sudėjimo vaikams, visada užtikrindamas komfortą ir saugumą – šalmą galima reguliuoti tiek horizontalios, tiek vertikalios kūdikio galvos apimties atžvilgiu. Dėl to šalmas nekrenta ant akių ir neriboja matomumo.

Pažangi ventiliacija
Daugelyje šalmų žaidimas per vasaros karščius yra susijęs su diskomfortu ir net perkaitimo rizika. Lionelo šalmas aprūpintas 11 angų vėdinimo sistema, kuri, užtikrindama tinkamą oro cirkuliaciją, vėsina kūdikio galvytę esant aukštai temperatūrai lauke.

0
0