MARKO LED naktinių žibintų rinkinys Balti triušiai, OLB-XY-GR 3

59,20 
0 atsiliepimų
11 žmonių domisi šia preke dabar
Liko 3
MARKO LED naktinių žibintų rinkinys Balti triušiai, OLB-XY-GR 3

MARKO LED naktinių žibintų rinkinys Balti triušiai, OLB-XY-GR 3

59,20 

Aprašymas

“Olala Boutique” sukūrė pirmąjį vaikišką šviesos taką su trimis mažais zuikučiais: Leo, Leni ir Lila. Tai originalus ir saugus apšvietimo sprendimas, pritaikytas mažiesiems.
Viena didžiausių vaikų baimių yra tamsos baimė.
Siekdami ją įveikti, tėvai įkūrė “Olala Boutique”. Taip jie sugalvojo ne tik būdą, kaip nuraminti savo vaiką, bet ir galimybę padaryti jį savarankiškesnį.
Taip buvo sukurtos lempos, arba mūsų mažieji draugai Léo, Léni ir Lila.

Jei iki šiol jūsų vaikui buvo iššūkis užmigti ir likti lovoje tamsiame kambaryje, “Olala” lemputės yra geriausias sprendimas.
Jie sukurs saugią atmosferą ir pripildys mažylių miegamąjį tinkamai švelnia šviesa.

Šviestuvai įkraunami indukciniu būdu.
Olala Boutique šviesos taku lengva naudotis, tiesiog ryte 3 valandoms padėkite lemputes ant įkrovimo pagrindo ir mėgaukitės 12 valandų naudojimu.
Įkrovimo metu lemputės lieka išjungtos, o įkrautos ir padėtos į šalį nuo pagrindo, jos akimirksniu įsižiebia ir šviečia visą naktį.
Leo, Leni ir Lila yra geri kompanionai saldiems sapnams. Jie yra maži, lengvi ir tinkami vaikų rankoms.
Šie trys triušiukai pritaikyti vaikams ne tik savo dydžiu, bet ir apšvietimu (1 vato LED). Jie leidžia vaikui miegoti, nes tinkama šviesa, sklindanti iš zuikučių lempų, nevargina ir nedirgina mažylio akių.
Naktiniai šviestuvai yra saugūs vaikams, nes jie pagaminti iš tinkamų medžiagų, juose nėra baterijų, laidų, o jų LED apšvietimas neperkaista.

Koks yra pirmasis šviesos takas vaikams?
Šviesos takas pagal apibrėžimą yra šviesos apšviestas takas.
Olala šviesos leis jūsų vaikui orientuotis kambaryje ir savarankiškai įveikti nedidelius atstumus. Pavyzdžiui, kelionė tarp vaiko kambario ir vonios kambario arba tėvų kambario.
Siūlome tėvams ir vaikams raminantį sprendimą visai nakčiai.
Leo, Leni ir Lila mielai prisijungs prie jūsų ir paguos jūsų vaikus naktį. Toje pačioje šeimoje taip pat turime pelėdžiukus Côme, Charles ir Camille.

Pakuotę sudaro:

3 LED žibintai
uSB įkrovimo laidas
įkrovimo pagrindas
naudojimo instrukcija

0
0