Masterkidz Žaislų laikymo dėžutės pritaikytos STEM spintai, 12 vnt.

256,33 
0 atsiliepimų
13 žmonių domisi šia preke dabar
Liko tik 1 vienetas prekyboje!
Masterkidz Žaislų laikymo dėžutės pritaikytos STEM spintai, 12 vnt.

Masterkidz Žaislų laikymo dėžutės pritaikytos STEM spintai, 12 vnt.

256,33 

Aprašymas

Šie žaislų laikymo konteineriai pagaminti iš patvaraus ir saugaus akrilo ir skirti žaislams laikyti. 12 talpyklų rinkinys skirtas visiems žaislų priedams laikyti “Masterkidz” kūrybinės ir mokslo lentos. Juose tilps visi smeigtukai, varžtai ir kiti daiktai, kuriuos vaikas norėtų turėti su savimi bet kuriuo žaidimo metu.

Konteineriai skirti naudoti kartu su specialia “Masterkidz” prekės ženklo spinta (ME13095), kurioje visus 12 konteinerių galima sudėti į tam skirtas lentynas. Tokiu būdu visi reikmenys vaikui yra po ranka, o auklėtojui nereikia perstumdyti žaidimų zonos, nes vaikas pats gali judinti mobiliuosius baldus.

Gaminys pagamintas iš medžio. Rinkdamiesi medinius “Masterkidz” gaminius rūpinatės aplinka ir mažinate plastiko atliekų susidarymą.

Masterkidz žaislai yra aukštos kokybės, patvarūs ir saugūs mediniai lavinamieji žaislai. Sukurti ir pritaikyti skirtingiems vaikų raidos etapams. Kūrybiški, kupini nuotykių ir edukacinių elementų – tai pagrindiniai šio prekės ženklo žaislų privalumai. Neįkainojama parama Montessori metodui. Geriausias pasirinkimas namams, vaikų darželiui, viešbučiui ar restoranui. Sukurkite tobulą žaidimų zoną arba didelio formato edukacinę sieną. Siūlomos sieninės ir mobiliosios lentos. Apšviesti stalai, dažų žaidimų skydai. Teminiai edukaciniai moduliai ir dar daugiau. Nuostabus priedų skaičius ir neribotos kūrybinių žaidimų galimybės.

0
0