Tuban Muilo burbulai, 60 ml, 36 vnt.

28,32 
0 atsiliepimų
1 žmogus domisi šia preke dabar
Liko 14
Tuban Muilo burbulai, 60 ml, 36 vnt.

Tuban Muilo burbulai, 60 ml, 36 vnt.

28,32 

Aprašymas

Dėklas 36 vnt. X small bubbles 60 ml Mix Display yra puikus sprendimas ne tik parduotuvėms, bet ir tėvams, kurie, pavyzdžiui, norėtų padovanoti burbulus visai grupei vaikų, žaidžiančių gimtadienio vakarėlyje. Toks ekranas taip pat pravers kaip dovana ikimokyklinukams ar pradinių klasių mokiniams. Naudodami mūsų skystį galite: – sukurti patvarius ir spalvingus muilo burbulus; – daryti burbulų triukus; – sukurti magišką atmosferą ir smagiai praleisti laiką; – praktikuoti kalbos aparatą.

Kaip linksmintis? 1. Atsukite indą su skysčiu. (Prieš naudodami jo nekratykite) 2. Panardinkite plastikinį pūtimo žiedą, pritvirtintą prie dangtelio vidinės pusės; 3. Atlikta! Savo nuotykius galite pradėti nuo taurelės.

Mūsų muilo burbulų skystis pagamintas Lenkijoje pagal PN EN71 standartą, t.y. žaislų saugos standartą. Jis turi CE ženklą ir cheminės bei bakteriologinės saugos sertifikatą. SVARBU: Mūsų skystis pagamintas Lenkijoje. Atlikome bandymus, kurie patvirtina muilo burbulų susidarymą pagal PNEN-71 standartą dėl žaislų saugos. Amžius: 3+

0
0